SANDRA - Striptýz ve Vídni...a její život

27.04.2023

Sandra žije již přes 20 let v Rakousku. Její první cesta do této země byla, když byla ještě teenager . Ale už přesně věděla, že její život bude o tancování ve striptýzových klubech a barech. Jak sama říká, dělat striptýz v Rakousku není vůbec jednoduchý. Rakousko je na vyšší úrovni co se týče uměleckého vystoupení a proto profesionální striptýz se tam bere jako umění. I ona sama hned nezačínala dělat striptýzovou tanečnici ve Vídni. Musela si projít malými kluby a diskotékami kde stačil dělat jednoduchý striptýz bez nějak drahých kostýmů. Stačilo si vzít na sebe nějaké hezké spodní prádlo a mohl se jít dělat striptýz u tyče. Tímto způsobem začínala asi většina tanečnic dělat striptýz nejen v Rakousku, ale i v ČR a vlastně po celé Evropě. Postupně navštěvovala lepší kluby na vyšší úrovni, až se dostala do Vídně. Její začátek v těch nejlepších klubech nebyl jednoduchý. Učila se a získala zkušenosti od jiných striptérek a tanečnic, které ji pomohly se dostat na svou úroveň. Zjistila, že není striptýz jako striptýz. Nejen, že musíte vypadat dobře ve tváři a taky mít hezké tělo k tomu, abyste mohli dělat striptýzovou show, ale musíte umět se také hýbat a vnímat hudbu. Také nesmíte odkrývat vaše intimní časti těla, ale vždy si je zakrýt buď nějakým doplňkem kostýmu, popřípadě občas rukou. STRIPTÝZ je prostě tanec, který má vyvolat u mužů fantazii a představy. Ale pokud uvidíte úplně vše a ještě dlouhou dobu, ztrácí striptýz smysl a už přestává i fantazie pracovat. Nemusíte se také při striptýzu úplně svléct do naha, ale klidně si nechat třeba podvazkový pás s punčochy, které vypadají moc hezky než svlečené celé nahé tělo. 

   Začátkem roku 2023 ji nabídnul dělat striptýz v České republice dlouholetý striptér Rocky, který žije na Ostravsku. Rocky byl ve Vídni tancovat v roce 2022 a právě tam se na  něj přišly podívat ženy z Rakouska a samozřejmě i striptérky z Vídně, mezi nimiž byla i Sandra. Po show se seznámili a Rocky ji nabídnul, že pokud by chtěla může zkusit dělat show i v České republice. Přece jen z Vídně to není tak daleko a tak Sandra začala dělat STRIPTÝZ i v České republice kde si ji zvou pánové na různé akce a oslavy. 

    Sandra je vysoká tanečnice, která svými pomalými pohyby umí dělat profesionální striptýzovou show, která dostane opravdu všechny pány do erotické fantazie. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!